Kozmetičar/ka  HZZ OGLAS

Poslodavac:
JA.TO.GO. j.d.o.o. za trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
01.06.2022.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: - rad u kozmetičkom studiju "TONIJA" Stjepana Širole 6
Uvjeti: - poželjno poznavanje njege lica, tijela i anticelulitni programi, masaza, depilacija, pedikura, manikura, ali nije uvjet, - spremnost na za stjecanjem novih vještina i znanja.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
123035180
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.