Kordinator web shop odjela (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.02.2022.

Perspekivna tvrtka Mobel Land koja u svojoj ponudi nudi namještaj vrhunske kvalitete, poznatih brednova i provjerene kvalitete. U našoj trgovini pronaći ćete sve što je potrebno za vaš dom! Od visokokvalitetnog namještaja, rasvjete, dekoracija pa sve do kuhinjskog pribora. Mi brinemo da vaš dom dobije sve što mu je potrebno i nadamo se da ćete pronaći inspiraciju u našoj ponudi.
S ciljem jačanja prodajnih timova tražimo motivirane kandidate za radno mjesto:

KORDINATOR WEB SHOP ODJELA (m/ž)
Zagreb

Opis posla:
  • vođenje i razvoj poslovanja online prodaje, uz potpunu orijentiranost cjelovitom uspjehu i komercijalnom rezultatu
  • koordinacija i unapređenje svih aktivnosti vezano uz web trgovinu: status narudžbi, otprema, korisnička podrška
  • analiza i optimizacija podataka: akcija, ponude asortimana, narudžbi, ostalog sadržaja za web trgovinu
  • suradnja s marketingom i predlaganje marketinških aktivnosti za web trgovinu
  • sudjelovanje i praćenje i kreiranje sadržaja za web shop te osmišljavanje marketinških kampanja i sadržaja za web shop
  • oblikovanje teksta i grafika, web dizajna, html-a te CMS-a
Uvjeti:
  • VSS ekonomskog i sl. usmjerenja
  • višegodišnje iskustvo u prodaji, marketingu, te segmentu web trgovine
  • napredna informatička pismenost, uključivo napredno korištenje internetom, Microsoft Office (Excel, Word, Outlook), Google Analytics, poželjno Wordrpress
  • poznavanje osnova e-commerce
  • odlično znanje engleskog jezika
  • izvrsno pisano izražavanje
  • proaktivnost i samostalnost
  • spoznaja o potrebi i želja za stalnim učenjem
  • otvorenost prema novim iskustvima, fleksibilnost i odgovornost

Ukoliko smatrate da imate navedene kvalifikacije te ste spremni za rad u poticajnoj radnoj, dinamičnoj i naprednoj tvrtki nudimo vam iznadprosječna primanja srazmjerno vašim ostvarenim rezutatima, mogućnost razvijanja i napredovanja u karijeri te stalne edukacije.

Natječaj je otvoren do 10.02.2022. godine.

Svoj životopis s prijavom šaljite na e-mail: [email protected], putem donje Brze prijave,
ili na adresu:

Möbel Land d.o.o.
Slavonska avenija 19b
10132 Zagreb