Koordinator tima obrade reklamacija (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
18.09.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o. traži:

KOORDINATOR TIMA OBRADE REKLAMACIJA m/ž
Područje rada: Varaždin

OPIS POSLA:
- Operativni poslovi u obradi reklamacija kupaca i njihovih terećenja, te izdavanja odobrenja kupcima ;
- Praćenje poslovanja s kupcima (dogovorenih uvjeta, cijena, otvorenih stavaka) i kontrola naplate potraživanja od kupaca;
- Interna komunikacija sa Key account –ima tvrtke te sukladno tome komunikacija s kupcima na njemačkom i engleskom jeziku
- Izrada internih izvješća o statusima reklamacija, terećenja, prijedloga otpisa i isknjiženja potraživanja od kupaca;
- Izračun rezervacija za razlike u cijenama i garancije, te kontrola ispunjenja i otpuštanja rezervacija;
- Izrada ostalih izvješća, statistika i podataka vezanih uz rad reklamacijskog tima za Upravu društva;
- Izvještavanje o zadacima tima reklamacija prema tvrtkinoj Grupi i suradnja s ostalim povezanim društvima unutar Grupe u domeni zadanih radnih zadataka reklamacijskog tima;
- Kontrola i nadzor rada reklamacijskog tima unutar odjela računovodstva
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata se očekuje:
- VŠS/prvostupnik ekonomija ili slično
- 1 godina iskustva rada na istoj poziciji
- Njemački jezik i engleski jezik : aktivno korištenje
- B-kategorija
- napredno korištenje MS Office paketa
- korištenje/znanje SAP-a
- Prednost osoba koja ima edukaciju ili iskustvo iz računovodstva

PROFIL: komunikativna i ljubazna osoba, spremna na edukaciju, samostalna, koja može voditi manji tim,

Klijent nudi
- stalan posao; ugovor na neodređeni period uz probni rok 6 mjeseci
- fiksna plaća od 4500 do 6000 kuna ovisno o iskustvu i kvaliteti kandidata
- isplata prijevoza
- moguća nagrada do 2600 kn neto godišnje za dobar radni angažman
- 40 sati tjedno / pon- pet
Početak rada: 09-2017 te po dogovoru

NAČIN PRIJAVE
ŽIVOTOPISI KOJI NISU PO TRAŽENOM STANDARDU OPISANOM DOLJE, NEĆE BITI PRIHVAĆENI U OVOM PROCESU.

ŽIVOTOPIS:
1. Može biti na hrvatskom ili engleskom jeziku (Molba nije obvezna)
2. Ima maksimalno DVIJE (2) stranice
3. Sadržava datum i mjesto rođenja
4. Sadržava unutar životopisa fotografiju novijeg datuma (zaglavlje životopisa )
5. Sadržava e-mail kontakt i TOČAN broj mobitela
6. Sadržava jasno i sažeto opisana radna iskustva po periodima s punim nazivima ustanova/tvrtki za koje ste radili te gdje su se nalazile kao i obrazovnih ustanova koje ste pohađali
7. Životopis molimo poslati na e-mail adresu [email protected] s naslovom u predmetu KOORDINATOR TIMA OBRADE REKLAMACIJA + Vaše ime i prezime
8. Cijenjene kandidate M/F molimo da dobro pročitaju naš oglas, što se traži i nudi za navedenu poziciju te da se drže tih okvira
9. Kandidate molimo da prate e-mail korespondencijuzbog mogućih pitanja od strane Agencije ili dogovora za razgovor

U slučaju razgovora u Agenciji očekujemo: kopiju diplome i moguće preporuke, važeću potvrdu o nekažnjavanju

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA UP/I-102-02/14-03/09, URBROJ 524-04-02-01/2-14-6
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina