Koordinator smjene u transportu (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb - Jankomir
Rok prijave:
30.08.2022.

Trgovački maloprodajni lanac Studenac kao kompanija posluje od 1991. godine. Kasnih 90-ih proširio je poslovanje otvaranjem veleprodajnog skladišta u Dućama i nekoliko maloprodajnih trgovina u Omišu. Na današnji Studenac, trgovinu-susjed koja pogodnostima za kupce dosljedno prati svjetske trendove, najviše je utjecala 2018. kada počinje transformacija poslovanja popraćena akvizicijama i organskim rastom. Preuzimanjem Istarskih supermarketa i Sonika 2019. lanac jača svoju poziciju i posluje duž cijele jadranske obale. Status utvrđuje 2021. preuzimanjem lanca Bure Trgovina, a važan poslovni iskorak iste godine čini otvaranjem prvih prodavaonica u Zagrebu. Dodatno, u 2022. Studenac preuzima Pemo, Kordun, Duravit i lanac Lonia te je sada prisutan u 16 županija i Zagrebu. Studenac trenutačno zapošljava više od 5500 djelatnika, ima više od 1000 prodavaonica te je među vodećim maloprodajnim lancima u Hrvatskoj.

Tražimo djelatnika za rad na radnom mjestu:

KOORDINATOR SMJENE U TRANSPORTU (m/ž)

Lokacija rada: Zagreb (Jankomir)

Opis posla:

  • vođenje brige o pravovremenoj i urednoj isporuci robe na odgovarajuću lokaciju
  • osiguravanje provedbe mjera zaštite na radu
  • osiguravanje urednog odvijanja funkcija priprema za utovar robe
  • neposredno rukovođenje vozača i djelatnika na utovaru
  • dnevno planiranje i točna definicija same rute isporuke
  • organiziranje zaposlenika na utovaru
  • educiranje i davanje smjernica djelatnicima o pravilnom načinu utovara samog kamiona te nadgledanje provođenja istog
  • odgovaranje na prigovore i rješavanje problema u dostavi
  • koordiniranje poslovnih procesa sa drugim odjelima tvrtke
  • tekuća skrb o voznom parku, strojevima i radnoj opremi
  • proaktivno građenje i razvijanje efikasnih suradničkih odnosa sa kolegama u cilju ostvarenja rezultata kompanije

Od Vas očekujemo:

  • KV ili SSS (poželjno tehnički ili prometni smjer)
  • minimum 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • točnost, organiziranost i usmjerenost na rezultat
  • razvijene komunikacijske vještine
  • osnovno znanje MS Office paketa
  • osnovno znanje engleskog jezika (A2 razina)

Nudimo Vam:

  • priliku za razvoj i napredovanje u brzorastućoj retail kompaniji
  • stručno uhodavanje i osposobljavanje za preuzimanje radnih zadataka
  • plaćeni svaki sat rada i uvećanu naknadu za noćni rad, praznike, rad nedjeljom i prekovremene sate
  • dodatne pogodnosti kao što su božićnica, uskrsnica, pokloni za djecu, jubilarne i druge nagrade

Ukoliko želite postati dio našeg tima molimo prijavite se putem donjeg linka za prijavu.