Koordinator projekta (m/ž)

Ako želite steći veliko iskustvo, raditi u pozitivnom okruženju, imati smisleni posao te pritom pomagati životinjama i sudjelovati u promociji održivog življenja javite nam se. Ljudi su nam važni i naši uspjesi su uspjesi naših predanih članova tima. Pridružite nam se i budite zajedno s nama u dobroj atmosferi stvaratelj temelja bolje budućnosti.

Opis posla:

  • korespondencija preko e-maila, telefona i osobno
  • vođenje i održavanje sastanaka
  • planiranje i organizacija projektnih aktivnosti
  • edukacija i informiranje o projektu
  • pisanje prijava inspekciji te educiranje pojedinaca i drugih udruga oko pisanja prijave
  • komunikacija s nadležnim tijelima
  • odlasci na sastanke
  • zagovaranje i lobiranje
  • pisanje reakcija na značajne događaje iz područja rada Udruge
  • pisanje izvještaja
  • prikupljanje podataka i obrada
  • rad u timu radi dogovora, samostalnost u izvedbi
  • rad na organizaciji festivala i javnih događanja
  • izjave za medije
  • pisanje dopisa za medije i članaka

Uvjeti:

  • min. SSS
  • znanje engleskog jezika

Vrsta posla: rad na određeno vrijeme.

Radno vrijeme: puno radno vrijeme, prijepodne - od 09:00 do 17:00 sati.

Kvalitete osobe: organizirana, vrijedna, motivirana, lojalna, dobra, samostalna, kolegijalna, željna učenja, pozitivna.

Ispuniti prijavu za posao najkasnije do 31.01.2019. po uputama na linku:

O udruzi Prijatelji životinja

Udruga Prijatelji životinja neprofitna je nevladina udruga, osnovana 2001. godine s ciljem promoviranja zaštite i prava životinja te veganstva, kao etički, ekološki i zdravstveno prihvatljivog životnog stila.

Krajnji cilj je ukidanje specizma, odnosno bilo kojeg oblika zlostavljanja, mučenja i eksploatacije životinja od strane ljudi, uvažavanje prava životinja te postizanje biocentrizma i održivog načina življenja za opće dobro.