Koordinator logistike (m/ž)

Mjesto rada:
Đurđevac, Hrvatska
Rok prijave:
26.06.2018.

Tvrtka Bauwerk Boen d.o.o. Đurđevac, članica Bauwerk Boen Grupe, traži visoko motivirane nove zaposlenike na radnom mjestu:

Koordinator logistike

koji bi bio zadužen za planiranje i izvršavanje, operativnu i administrativnu provedbu svakodnevnog transporta.

Prijave na e-mail adresu: [email protected]

Mjesto rada: Đurđevac, Hrvatska

Opis poslova:

  • Planiranje i provođenje svih poslova vezanih uz svakodnevni transport (doprema i otprema roba)
  • Priprema i rješavanje prijevoznićkih i carinskih formalnosti
  • Komunikacija sa prijevoznicima i dobavljačima
  • Definiranje liste transporta u uskoj suradnji s voditeljima planiranja, proizvodnje i skladišta
  • Nadziranje narudžbenice kako bi sve isporuke stigle na vrijeme uzimajući u obzir količine, kvalitetu i komercijalne uvjete
  • Osiguravanje pravilne i kvalificirane administracije narudžbi
  • Kontroliranje faktura dobavljača prema dogovorenim uvjetima i praćenje isplata faktura
  • Osiguravanje dostupnosti svih potrebnih podataka o nabavi i logistici kako bi se osigurala učinkovita i ispravna operativna i izvršna naredba
  • Kreiranje i prezentiranje potrebnih kupoprodajnih i logističkih izvješća

Uvjeti:

  • SSS/VŠS/VSS tehničke struke, ekonomske struke;
  • jako dobro znanje MS Office paketa,
  • odlično znanje engleskog jezika,
  • iskustvo u logistici

Što nudimo:

  • Sjajne mogućnosti za učenje i razvoj;
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja;
  • Razvoj stručnog znanja i individualnih kompetencija;
  • Rad u dinamičnoj, fleksibilnoj internacionalnoj razini

BAUWERK BOEN GROUP
www.bauwerk-boen.com