Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 21.07.2024. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.
Trenutno aktivne oglase pogledajte na www.posao.hr.

Koordinator kućnih majstora (m/ž)

Oglas je istekao
Mjesto rada:
Podgora (Makarska rivijera)
Rok prijave:
21.07.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

S ciljem uspješnog nastavka poslovanja, za našeg klijenta, uspješnu hotelijersku tvrtku u Makarskoj rivijeri, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Lokacija rada: Podgora (Makarska rivijera)

Odgovornosti:

koordinacija djelatnika u segmentima tekućeg održavanja hotelske infrastrukture
• izrada rasporeda rada
• kontrola i praćenje rada zaposlenika
• izvještavanje nadređenih o statusu obveza i rada zaposlenika
• po potrebi sudjelovanje u radu s kućnim majstorima
• efikasno rješavanje obveza tekućeg održavanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• iskustvo rada kao kućni majstor, elektroinstalater ili srodna zanimanja
• poželjno elektro usmjerenje, ali nije uvjet
• organiziranost, proaktivnost i motivacija za vođenjem tima
• osnovno znanje računalnih vještina
• izražena odgovornost u radu

Nudimo:
• zapošljavanje direktno kod Klijenta uz ugovor o radu na nedoređeno vrijeme
• naknadu za prijevoz ili osiguran smještaj
• ulaganje u razvoj zaposlenika
• rad u ugodnoj i poticajnoj radnoj atmosferi

Ako ste se prepoznali u gore navedenom, prijavite se na natječaj klikom na opciju PRIJAVI SE NA OGLAS. Zatrebaju li ti dodatne informacije o natječaju, slobodno nam se obrati slanjem upita na e-mail adresu [email protected]

Kandidati koji uđu u uži izbor, bit će kontaktirani.
Radujemo se Vašoj prijavi!

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Poznavanje rada na računalu:
osnovno