Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 18.02.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.
Zagreb Original d.o.o. je tvrka koja se bavi pružanjem usluge smještaja u luksuznim apartmanima i boutique hotelima u gradskim jezgrama Dubrovnika, Zagreba, Rovinja, Beograda i Beča.

Koordinator/ica prijema gostiju
Mjesto rada: Dubrovnik, stari grad
Broj otvorenih pozicija: 4
Period: 01.04.2018 - 01.11.2018.
Vrsta zaposlenja: puno radno vrijeme, sezonski posao s mogućnošću stalnog zaposlenja, studentski posao

Opis posla:
  • Odgovornost za koordinaciju i kvalitetno pružanje usluge prijema i smještaja gostiju
  • Briga da su apartmani za svakog gosta spremni i funkcionalni na visokoj razini
  • Odgovornost za kvalitetno koordiniranje vanjskih suradnika
  • Izvršavanje svih poslova vezano uz Check-in i Check-out gostiju
  • Ispravno unošenje i ažuriranje podataka u sistem
  • Profesionalno riješavanje pritužbi
  • Pružanje općih informacija gostima
  • Preuzimanje telefonskih poziva
  • Informiranje gostiju apartmana / hotela, te odgovaranje na njihova pitanja
  • Zaprimanje reklamacija gostiju i promptno riješavanje istih sukladno recepcionerskim ovlastima
  • Usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju
  • Visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
  • Bliska suradnja s odjelom za održavanje ( čistačice, domar, asistent recepcije )
  • Ispostavljanje računa i naplata, te prijava boravka nadležnim institucijama putem računalnog programa
Uvjeti:
  • Odgovorna, motivirana osoba sa izraženim sposobnostima planiranja i organizacije posla
  • Odlične komunikacijske vještine
  • Polaganje pažnje na detalje, preciznost
  • Pozitivan stav, riješavanje problema s osmijehom
  • Samostalnost u radu, opća snalažljivost
  • Stpljiv, srdačan i ljubazan pristup u radu sa gostima
  • Spremnost na suradnju i kolegijalan odnos prema suradnicima iz tima
  • Samoinicijativnost i usmjerenost na kontinuirano poboljšanje
Očekivanja od kandidata:
  • Stručna sprema: min. SSS
  • Iskustvo na sličnim poslovima je prednost
  • Jezici: engleski (izvrsno u govoru i pismu), ostali jezici prednost
  • Vještine: vrlo dobro ili odlično znanje korištenja računala i Internet
Što nudimo:
  • Iznadprosječna primanja
  • Osiguran i plaćen smještaj
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Ugodnu radnu atmosferu
  • Edukacija i uvođenje u rad pri zapošljavanju
  • Timski rad u stimulativnom radnom okruženju
  • Kontinuiran profesionalni razvoj kroz izazovan i odgovoran posao
Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom do 18.02.2018.

www.zigzag.hr
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare