Konzultant / konzultantica za poslovne aplikacije

7 dana
Poslodavac:
SPIN d.o.o.
Kategorija:
Graditeljstvo i geodezija
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
25.10.2017.
Mjesto rada:OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:4
Razina obrazovanja:Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; novootvoreni poslovi mogućnost zaposlenja osobe sa invaliditetom
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:SPIN d.o.o.
Kontakt:e-mailom: posao@spin.hr
Ostale informacije:

Opis posla: Konzultant / Konzultantica za poslovne aplikacije - Savjetovanje korisnika, otklanjanje problema i zastoja u radu, testiranje produkata, izrada korisničke dokumentacije, instalacija produkta. Informatička znanja: Osnove programiranja, poznavanje relacionih baza podataka Druga znanja i vještine: prednost- SQL, poznavanje poslovnih procesa, prezentacijske vještine, sposobnost analitičkog mišljenja

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:87661683

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare