Kontrolor u skladištu (m/ž)

Mjesto rada:
Sveta Nedelja
Rok prijave:
15.08.2017.

Opis posla:

  • provod ulazne kontrole u skladištu
  • provod izlazne kontrole u skladištu priprema i kontrola pošiljaka za otpremu
  • komisioniranje artikla
  • kontrola radnih naloza
  • ostali poslovi u skladištu

Uvjeti:

  • marljiva i precizna osoba
  • spremnost na rad u smjenama
  • iskustvo rada u skladištu (komisioniranje)

Što nudimo:

  • rad na neodređeno s probnim radom
  • dodatno plaćamo prekovremeni rad
  • stimulativna primanja ovisno o osobnom učinku
  • nudimo svakodnevni prijevoz našim autobusom koji polazi s Remize više puta dnevno, ovisno o smjeni

Prijave molim šaljite putem na [email protected] do 15.08.2017. i obavezno uvrstite broj telefona/mobitela.