Kontrolor pogona (m/ž)

Mjesto rada:
Zadar
Rok prijave:
05.07.2019.

Aluflexpack novi d.o.o. sa svojim povezanim poslovnim subjektima čini Aluflexpack Grupu koja je integrirana u austrijsku grupu Montana Tech Components. Glavna poslovna djelatnost je proizvodnja fleksibilne ambalaže i prerada aluminijske folije, papira i savitljivih filmova. Više o nama: www.aluflexpack.com

KONTROLOR POGONA (m/ž)
POGON ZADAR – 1 IZVRŠITELJ

UKOLIKO TRAŽITE:
Dugoročne izazove u brzorastućem proizvodnom okruženju
Mogućnost brzog napredovanja i osobnog razvoja u internacionalnom okruženju
Stabilan posao i konkurentnu plaću
Zanimljive projekte i dinamične uvjete rada

TE POSJEDUJETE:
Organizacijske i analitičke vještine
Fleksibilnost i komunikativnost
Pozitivan stav i kreativan duh

ALUFLEXPACK
nudi jedinstvenu priliku i mogućnost učenja i rada u vrhunskoj proizvodnoj djelatnosti!

Uvjeti:

  • Diplomirani ekonomist i/ili poslovna administracija, poželjno smjer kontroling, financije i/ili računovodstvo
  • Radno iskustvo od najmanje 3 godine na sličnim ili istim poslovima (iskustvo u multinacionalnoj kompaniji i proizvodnoj djelatnosti poželjno)
  • Izvrsno poznavanje metodologije i alata u području kontrolinga (poznavanje projekt menadžment metodologije je poželjno)
  • Poznavanje IFRS i/ili lokalnih GAAP računovodstvenih standarda
  • Poznavanje rada u Microsoft Dynamics NAV (Navision) ili u nekom drugom ERP sustavu
  • Obraća posebnu pozornost na detalje, dobra organiziranost, sposobnost rada više stvari istovremeno (multitasking)
  • Proaktivnost i orijentiranost prema rješenju, orijentiranost na tim, dobro razvijene komunikacijske vještine (u govoru i pismu)
  • Poznavanje rada u MS Office programima (osobito u Excel, PowerPoint (iskusni korisnik))
  • Strani jezici: znanje engleskog jezika u govoru i pismu (iskusni korisnik C1)
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

  • Odgovoran za praćenje troškova u proizvodnji (Računovodstvo troškovnih centara), praćenje odstupanja od troškova, analiziranje ukupnog razvoja P&L pogona/izrada korektivnih mjera po potrebi
  • Odgovoran za analizu radnog kapitala i izrada korektivnih mjera po potrebi
  • Podržati i/ili provoditi aktivnosti usmjerene na povećanje učinkovitosti i produktivnosti
  • Izrađuje izvješća o ulaganjima na mejsečnoj, tromjesečnoj i godišnjoj bazi, uspoređuje planirano i stvarno stanje, priprema investicijskih zahtjeva uključujući izračun povrata na investicije
  • Priprema detaljne analize i analize odstupanja tekućih investicijskih projekata, izrada proračuna, predviđanja i srednjoročnih planova
  • Podrška u poboljšanju procesa izrade proračuna i predviđanja u smislu učinkovitosti i točnosti u skladu s poslovnim potrebama
  • Podrška u pripremi ad-hoc izvješća za različita područja poslovanja, kao što su prodaja, nabava, proizvodnja i drugi
  • Provjera zalihe materijala u proizvodnji i upozorava na odstupanja u knjiženjima,
  • Praćenje starenja zaliha
  • Obavlja poslove u skladu sa pravilima kontrolinga grupe, u slučaju odstupanja i mogućih rizika izvještava voditelja kontrolinga
  • Obavljanje drugih srodnih poslova po nalogu neposrednog rukovoditelja

Prijava kandidata:
Molimo da cijenjene ponude s motivacijskim pismom i životopisom proslijedite putem linka za prijavu ili direktno mailom [email protected] zaključno do 05.07.2019.

Napomena: poziv u daljnji selekcijski postupak uputiti ćemo samo kandidatima koji odgovaraju traženim uvjetima iz natječaja i za koje ocijenimo da postoji realna šansa utemeljenja suradnje. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje i nove prilike za Aluflexpack novi suradnjom. Sve pristigle prijave pohranit ćemo u našoj internoj bazi podataka, osim ukoliko se ne slažete što molimo da naglasite prilikom prijave na natječaj.