Kontrolor (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
N A T J E Č A J

za radno mjesto

KONTROLORA (m/ž)
1 izvršitelj, na određeno vrijeme od 6 mj. uz probni rad 1 mj.

Opis poslova:
- Sudjelovanje u obavljanju poslova praćenja sposobnosti procesa izrade dijelova i kvalitete dijelova prema uputama
- Obavljanje mjerenja mjernim uređajima i napravama
- Poštivanje pisanih uputa (instrukcijske liste, plan kontrole)
- Odgovornost za kvalitetu proizvoda
- Po potrebi obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovoditelja.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- KV, SSS (elektrotehnički-strojarski smjer)
- Osnovna znanja rada na računalu
- Sklonost timskom radu
- Inicijativa i želja za učenjem

Ako ste zainteresirani za navedenu poziciju te ispunjavate navedene uvjete, pozivamo Vas da se prijavite te svoj životopis dostavite najkasnije do 15.03.2021.

U obzir se uzimaju samo pravovremene i potpune prijave te će biti kontaktirani samo oni kandidati koji predselekcijom uđu u sljedeći selekcijski krug.
Poznavanje rada na računalu:
osnovno