Kontrolor kvalitete (m/ž)

Mjesto rada:
Lokve
Rok prijave:
10.06.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Lokve osnovana je davne 1952. godine čija je primarna djelatnost bila prerada drva s tada najsuvremenijom pilanom. Izgradnjom novih hala i formiranjem prve proizvodne linije 1973. godine započinje proizvodnja drvenih prozora. Od 1994. tvrtka prelazi u 100% obiteljsko vlasništvo u kojoj su involvirane već tri generacije. Tvrtka Lokve istaknula se kao lider u industriji kada je 2001. godine predstavila prvi drvo aluminijski prozor, dok je 2012. godine prezentirala prve prozore za nisko energetsku i pasivnu gradnju na Hrvatskom tržištu.
Danas je tvrtka Lokve, s preko 120 zaposlenih, vodeći proizvođač drvenih i drvo aluminijskih prozora u Hrvatskoj. Proizvodni pogoni nalaze se u srcu šume Gorskog Kotara ukupne natkrivene površine 15,000 m2 koji se prostiru na preko 70,000 m2 zemljišta.

Trenutno tražimo energičnu mladu osobu spremnu na nove izazove na poslovnom planu i željnu napredovanja na odgovorniju poziciju za rad na radnom mjestu:

Od tebe tražimo:

- kontrola i ispitivanje proizvoda te pronalaženje grešaka i propusta u svim segmentima proizvodnje (ulazna, međufazna, završna kontrola kvalitete)
- vizualna i dimenzijska kontrola poluproizvoda i gotovih proizvoda
- organizacija, koordinacija i nadzor rada tvorničke kontrole proizvodnje s ciljem sprječavanja reklamacija
- predlaganje popravnih radnji u cilju smanjenja broja reklamacija
- sudjelovanje u razvoju i uvođenju mjera za povećanje kvalitete proizvoda
- briga o stanju gotovih proizvoda i poluproizvoda na odjelu kojeg kontrolira
- izrada postupaka za osiguranje kvalitete proizvoda
- organizacija provođenja ulazne kontrole i kontrole u proizvodnji
- praćenje i analiza ušteda materijala i smanjenja škarta i/ili dorada, nadzor kontrolne opreme (ispravnost, umjerenost)
- kontrola optimalnog korištenja radne snage
Posebne pogodnosti:
Mi ti nudimo:
- mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme nakon probnog roka
- stimulativna primanja
- smjena prijepodne
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS
- radno iskustvo
- poznavanje tehničke dokumentacije
- sklonost timskom radu i suradnji
- savjesnost, odgovornost, preciznost, sklonost rješavanju problema

Molimo prijavite se putem 'Brze prijave' ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola