Kontrolor/kontrolorka kvalitete  HZZ OGLAS

HANJES društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i trgovinu
Mjesto rada:
Trnovec
Rok prijave:
12.10.2022.

Mjesto rada:
TRNOVEC, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
3
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
pisana zamolba: Gospodarska 10; Trnovec Bartolovečki
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: - kontrola kvalitete ulaznog materijala, poluproizvoda i gotovih proizvoda - izrada zapisa o nesukladnostima - izrada kontrolne dokumentacije i mjernih izvještaja - potpora ostalim odjelima vezano uz pitanja kvalitete
Uvjeti: - završeni tehnički smjer obrazovanja - iskustvo u metaloprerađivačkoj industriji - poznavanje tehničke dokumentacije - sklonost timskom radu i međusobnoj suradnji - informatičku pismenost, poznavanje rada u MS Office alatima (Excel/Word) - obvezno znanje njemačkog ili engleskog jezika - poznavanje rada u AutoCAD-u i Solidworksu - poznavanje tehnologije površinske zaštite metala je prednost - posjedovanje certifikata za kontrolu zavara (VT/PT) je prednost
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
126338339
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje