Kontrolor/ka u proizvodnji - data analyst - data scientist  HZZ OGLAS

INTERNOVA društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i opremanje objekata
Mjesto rada:
Pazin
Rok prijave:
31.08.2022.

Mjesto rada:
PAZIN, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
osobni dolazak: INDUSTRIJSKA ULICA 19, PAZIN
najava na telefon: 052 686830
mobitel: 098 441190
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Uvjeti: VSS ili mag. ekonomskog smjera, prednost kontroling, financije ili računovodstvo
aktivno znanje engleskog jezika u pismu i govoru
odlično poznavanje Excela, Worda, PowerPointa
Poznavanje informatičke tehnologije i primjene modernih informatičkih alata i znanja o mogućnostima obrade podataka
Organiziranost
Komunikativne i socijalne vještine
Znanje i iskustvo u proizvodnim djelatnostima prednost
Troškovno i materijalno računovodstvo
Razvijene analitičke vještine
Samostalnost i odgovornost u obavljanju zadanih poslova
Opis poslova: fokus na pravilno korištenje sustava (točan unos podataka), administriranje i održavanje ERP sustava
prikupljanje podataka i pripremanja podloga za izradu svih potrebnih analiza i izvještaja
sudjelovanje u projektnim izvještavanjima internih korisnika
sudjelovanje u tekućim poslovima vezanim za kontinuirano praćenje i analizu troškova i prihoda te profitabilnosti po pojedinim projektima i vrstama poslova
sudjelovanje u planiranju proizvodnih učinaka po vrsti projekta, tipu proizvoda
praćenje i objedinjavanje podataka prikazanih u ERP sustavu
Praćenje i usporedba planirano/ostvareno
Ispravno korištenje dobivenih informacija
kvalitativni i kvantitativni pokazatelji efikasnosti
razumijevanje poslovnog modela poduzeća
informiranje menadžmenta kompanije o dobivenim podacima i analizama iz kontrolinga
modernizacija praćenja proizvodnje / stvaranje kvalitetne baze iz koje se crpe podaci (ERP sustav)
nadogradnja ERP sustava
izrada izvještaja i analiza
praćenje trendova razvoja informatičke tehnologije
Ciljevi: podizanje produktivnosti, efikasnosti i efektivnosti poslovanja
izrada sustava planiranja i izvještavanja
izrada poslovne analize, poslovni procesi i alati za mjerenje rezultata poslovanja
kvalitetnije menadžerske odluke, izgradnja sustava nagrađivanja, efikasno planiranje, brža prilagodba promjenama i znatno veća konkurentnost
određivanje standarda izvedbe
Poslodavac nudi: rad u dinamičnoj i motiviranoj sredini
mogućnost stalnog zaposlenja
plaćene edukacije
mogućnost za napredak
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
124656708
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje