Kontroler u odjelu kontrolinga (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
24.02.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
E.G.O. Elektro-komponente d.o.o.
Zagreb, Radnička cesta 115

raspisuje

N A T J E Č A J
za radno mjesto

KONTROLER u odjelu kontrolinga (m/ž)

- 1 izvršitelj
- na određeno vrijeme u trajanju od 12 mj.

Opis poslova:
- Sudjelovanje u procesu planiranja
- Sudjelovanje na izradi plana poslovanja po uputama rukovoditelja ureda
- Izrada raznih izvještaja i analiza
- Kalkuliranja proizvoda
- Sudjelovanje u procesu zatvaranja perioda
- Analiziranje odstupanja od plana
- Analiziranje radnih naloga proizvodnje
- Komunikacija s drugim funkcijama u cilju informiranja i unapređenja sustava
- Po potrebi obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovoditelja
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VŠS/VSS (ekonomija) – preddiplomski/diplomski studij u skladu s bolonjskim procesom
- Engleski jezik min. B1 razina u jeziku i pismu
- Iskustvo rada u SAP-u (modul kontrolinga)
- Aktivno korištenje i poznavanje rada na računalu (MS Office), napredno znanje Excela

Poželjno:
- 3 godine radnog iskustva
- Komunikacijske i prezentacijske vještine

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno