Konstruktor za razvoj proizvoda od metala (m/ž)

Mjesto rada:
Zaprešić
Rok prijave:
03.12.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Talentor Hrvatska dio je međunarodne Talentor grupe, a specijalizirana je za posredovanje pri zapošljavanju i HR savjetovanje. Naše usluge uključuju selekciju putem oglašavanja ili direktnu potragu, istraživanja organizacijske klime, assessment centre i psihologijska testiranja.

Naš klijent je Signum Max d.o.o., hrvatska tvrtka s vlastitim proizvodnim kapacitetom, prisutna na domaćem i regionalnom tržištu više od 15 godina. Uz najmoderniju tehničku i tehnološku podlogu, tvrtka nudi mnoštvo ideja za izvedbu reklamnih i pratećih proizvoda (svjetleći objekti, šankovi, vanjske reklame, stolice, razni stalci i sl.). U svrhu jačanja tima, za našeg klijenta, tražimo kompetentnu i angažiranu osobu za radno mjesto:

Mjesto rada: Zaprešić

Opis radnih zadataka:
- Razvoj, projektiranje, konstrukcija i proizvodnja novih proizvoda od metala
- Projektiranje za CNC laser, savijačicu i probijačicu
- Izrada idejnih rješenja, koncepata i izvedbi novih konstrukcija
- Izrada analiza izvedivosti te sudjelovanje u pripremi detaljne tehničke dokumentacije konstrukcijskih rješenja
- Praćenje izvršenja radnih naloga i tehničke dokumentacije u procesu proizvodnje
- Upravljanje i praćenje kvalitete proizvodnje u svim fazama
- Suradnja i odgovornost za koordinaciju procesa proizvodnje s povremenim vanjskim kooperantima
- Suradnja s internim odjelima marketinga i prodaje
- Komunikacija s kupcima u fazi razvoja proizvoda
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti pozicije:
- VSS/VŠS strojarskog usmjerenja ili minimalno 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- Radno iskustvo u projektiranju i 3D modeliranju
- Poznavanje rada na računalu (MS Office)
- Napredno poznavanje programskog alata za konstruiranje SolidWorks (ili sličnih alata: Pro-Egineer, Inventor, Altium Designer…)
- Poznavanje programskih paketa za upravljanje CNC strojevima
- Iskustvo rada s pločastim materijalima ili limovima i metalnim konstrukcijama
- Aktivno znanje engleskog ili njemačkog jezika u govoru i pismu
- Inovativnost u radu
- Timski duh
- Pouzdanost i preciznost u obavljanju zadataka
- Želja za kontinuiranim učenjem i usavršavanjem

Ponuda našeg klijenta:
- Stalni radni odnos s probnim radom od 6 mjeseci
- Rad s modernim tehnologijama u tvrtki sa stalnim rastom
- Izazovan posao uz slobodu kreacije

Ukoliko ste zainteresirani za opisano radno mjesto, molimo Vas da nam uz zamolbu pošaljete životopis putem on-line obrasca ili na e-mail, najkasnije do 3.12.2015.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Poznavanje rada na računalu:
napredno