Konstruktor u odjelu izrade metalnih dijelova (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.04.2023.

NATJEČAJ
za radno mjesto

KONSTRUKTOR U ODJELU IZRADE METALNIH DIJELOVA (m/ž)
1 izvršitelj, na neodređeno vrijeme uz probni rad 6 mj.

Opis poslova:

  • Planiranje, koordinacija i praćenje realizacije najsloženijih projekata izrade alata u ugovorenom roku i cijeni
  • Analiza svih elemenata projekta, izrada završnog izvješća o projektu i prijedlog mjera poboljšanja
  • Planiranje kvalitete, pružanje tehničke potpore kod realizacije projekata, izrada terminskih planova i radnih uputa
  • Samostalno obavljanje poslova konstruiranja najsloženijih alata i izrada tehničke dokumentacije s potrebnim naknadnim korekcijama i dopunama
  • Izrada konstrukcijskih rješenja najsloženijih alata te davanje podloga za izradu ponuda
  • Stvaranje, uređenje i ažuriranje baze tehničke dokumentacije
  • Izrada podloga za nabavku standardne i specijalne opreme, te pribavljanje ponuda
  • Suradnja s tehnolozima i alatničarima na rješavanju tehničkih problema i predlaganje korektivnih mjera
  • Kontrola tehničke dokumentacije, te vršenje korekcije i dopune iste
  • Sudjelovanje u razvoju i uspostavi proizvodnje novih proizvoda
  • Po potrebi obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovoditelja.

Uvjeti:

  • ste otvorena i komunikativna osoba
  • ste vedra i pristupačna osoba koja želi izazove
  • ako posjedujete vozačku dozvolu B kategorije
  • posjedujete timski duh, ali i spremnost na samostalan rad

Što nudimo?

  • Rad u internacionalnoj tvrtki
  • Dinamično radno okruženje i izazovne radne zadatke
  • Mogućnost edukacije i profesionalnog usavršavanja
  • Restoran u sklopu tvrtke i naknadu za topli obrok
  • Besplatan parking ispred tvrtke
  • Mogućnost korištenja Multisport kartice

Ako ste zainteresirani za navedenu poziciju te ispunjavate navedene uvjete, pozivamo Vas da se prijavite te svoj životopis dostavite najkasnije do 06.04.2023.

U obzir se uzimaju samo pravovremene i potpune prijave te će biti kontaktirani samo oni kandidati koji predselekcijom uđu u sljedeći selekcijski krug. Sukladno regulativi EU, tijekom natječajnog postupka za slobodna radna mjesta E.G.O. Elektro- komponente d.o.o. će za sve potencijalne kandidate za posao izvršiti provjeru na konsolidiranim listama sankcioniranih strana (sanctioned party list screening).