Konstruktor (m/ž)

Mjesto rada:
okolica Ilirske Bistrice, Slovenija
Rok prijave:
05.12.2018.

Tražite li bolji posao? Pronađite ga u Sloveniji!
Za vas smo pripremili izbor slobodnih radnih mjesta
u okolici Ilirske Bistrice, Slovenija:

OPIS POSLA:
  • izrada konstrukcijskih nacrta i tumačenje nacrta u automobilskoj industriji
  • iskustvo rada s programom Solidworld
UVJETI:
  • potrebne su 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima.
ŠTO NUDIMO:
  • jutarnje smjene,
  • redovita i stimulativna primanja: 1.200 – 1.875 EUR bruto (ovisno o radnom mjestu),
  • plaćen prijevoz (0,12 EUR / km) i obrok (5 EUR / dan),
  • dugoročnu suradnju.

Ukoliko ste se prepoznali u gore traženom profilu, živite u okolici Rijeke, Opatije i sl. i želite se pridružiti uhodanom timu radnika, pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu najkasnije do 5.12.2018. godine.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/03-04/07 od 05.06.2003.