Konstruktor/konstruktorica transportne opreme  HZZ OGLAS

PROMID društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, promet i usluge
Mjesto rada:
Križevci
Rok prijave:
31.12.2022.

Mjesto rada:
KRIŽEVCI, KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: • Konceptualni razvoj proizvoda; tehnološko i ekonomično oblikovanje komponenti proizvoda • Standardizacija dijelova proizvoda • Projektiranje i primjena uređaja s električnim pogonom • Izrada konstrukcijske i proizvodno-tehnološke dokumentacije proizvoda (nacrti, normativi) • Praćenje izrade prototipa te ažuriranje dokumentacije • Unapređivanje i poboljšanje proizvoda • Suradnja s drugim odjelima unutar tvrtke te s potencijalnim kupcima i dobavljačima

Uvjeti: • VŠS/VSS, studij strojarstva, politehnike ili mehatronike, radno iskustvo je minimalno 2 godine • Poznavanje rada sa 3D CAD alatom za konstruiranje SolidWorks • Poznavanje rada u 2D CAD alatima (Autocad, Draftsight) • Poznavanje rada u ERP sustavima je prednost • Poznavanje rada u MS Office aplikacijama (Word, Excel, Power Point, Access), • Znanje engleskog i/ili njemačkog jezika u govoru i pismu (min. razina B1), • Spremnost na povremena poslovna putovanja • Samostalnost u radu, usmjerenost na postizanje ciljeva.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
128422416
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje