Konobar u restoranu (m/ž)

Mjesto rada:
Tisno
Rok prijave:
05.06.2022.
Plaća:
od 929 € do 1 195 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo komunikativnu, vedru, pristupačnu, brzu, snalažljivu i urednu osobu s iskustvom koja se želi pridružiti našem timu na poziciji KONOBAR U RESTORANU.

OPIS POSLA:
• posluživanje hrane i pića u restoranu kampa
• priprema restorana za obroke i serviranje stolova
• primanje narudžbi, izdavanje i naplaćivanje računa
• dužan je poznavati na materinjem i stranom jeziku jelovnik i vinsku kartu, te iste znati predstaviti gostima
• održavanje čistoće i urednosti opreme, inventara i radnog prostora
• razdužuje novac i račune na način propisan procedurom poslodavca i zakonodavstva
• praćenje i provođenje inventure
• samostalan rad u smjenama
Posebne pogodnosti:
• stimulativna primanja
• puno radno vrijeme, rad u smjenama
• rad na određeno vrijeme, sezonski posao
• početak rada odmah
• osiguran smještaj, zajednički prostor dijeljen s dvije osobe i 2 obroka dnevno
• neto plaća 7.000 kn – 9.000 kn
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme, sezonski posao

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• najmanje 2 godine radnog iskustva na poslovima posluživanja hrane i pića
• poznavanje procesa i načina rada restorana/bara
• dodatno obrazovanje i tečajevi iz struke su prednost

VJEŠTINE:
• komunikativnost, proaktivnost i ljubaznost
• vještine usluživanja, prezentiranja i prodaje
• obavezno poznavanje engleskog i njemačkog jezika
• snalažljivost u dinamičnom okruženju
• iskustvo rada s blagajnom i naplatom računa

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački, poznavanje dodatnog jezika je prednost
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine