Konobar u kavani (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb (Eurotower)
Rok prijave:
24.06.2022.
Plaća:
od 796 € do 1 062 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Traži se konobar (m/ž) za rad u kavani u sklopu restorana Lobby.
Posebne pogodnosti:
- rad od ponedjeljka do petka - radno vrijeme kavane je do 20:00h
- subote i nedjelje se rade po potrebi (plaćaju se posebno)
- blagdani i praznici neradni
- puno radno vrijeme
- topli obrok
- odlične radne uvjete i stimulativnu plaću
- ugodna radna okolina u kojoj nagrađujemo lojalnost, marljivost i predanost poslu
- dodatna edukacija
- rad u vrhunskom timu
- mogućnost napredovanja na više pozicije
- plaćen trošak sanitarne iskaznice, higijenskog minimuma i drugih osposobljavanja i usavršavanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, student servis
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo?
- profesionalizam
- odgovornost
- visoku osobnu higijenu
- volju za učenjem
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine