Konobar / Točilac pića (m/ž)

Mjesto rada:
Novigrad
Rok prijave:
18.01.2018.

KONOBAR / TOČILAC PIĆA (M/Ž)

Uvjeti:
  • SSS, ugostiteljski smjer
  • 6 mjeseci iskustva u struci, prednost
Vještine:
  • poznavanje standarda i procedura radnih procesa
  • poznavanje tržišnih trendova
  • razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine
  • razvijene vještine prodaje ugostiteljskog proizvoda
  • sposobnost za timski rad
  • kreativnost, fleksibilnost, uljudnost
  • orijentacija na gosta
  • odgovoran pristup poslu
  • poznavanje jednog stranog jezika, prednost poznavanje njemačkog jezika
Opis poslova i odgovornosti:
  • usluživanje gostiju na osnovu projektiranog sistema rada
  • pripremanje, točenje i izdavanje pića i hrane iz asortimana ponude, sve u skladu s normativima
Prijavite se putem linka za Brzu prijavu do 18.01.2018.