Konobar / Operater u casinu (m/ž)

Mjesto rada:
Pula
Rok prijave:
10.08.2022.

Tražite posao?
Želite bolju karijeru?

Tvrtka Major Internacional d.o.o., koja upravlja Luckia Casinima, pripada španjolskoj grupaciji Luckia Gaming Group, koja je s radom započela ranih sedamdesetih i u samo tri desetljeća postala jedna od vodećih tvrtki za igre na sreću u Španjolskoj.
Luckia Gaming Group svoj nastup na hrvatskom tržištu započinje otvaranjem Golden Sun Casina u Zagrebu, Osijeku i Puli, te automat klubova u Slavonskom Brodu i Čakovcu. Za desetu godišnjicu postojanja na hrvatskom tržištu, a u skladu s međunarodnom brand politikom Luckia Gaming Group, lansiran je novi brand LUCKIA, te tako casina postaju Luckia Casina, dok automat klubovi postaju Luckia Automat Klubovi.

POSTANI DIO LUCKIA TIMA!
TRAŽIMO KONOBARA / OPERATERA U CASINU U PULI!

Opis posla:

  • Osiguranje jedinstvenog okruženja za naše goste kroz vrhunsku uslugu

Što očekujemo:

  • Kreativnu osobu sa jakim timskim duhom
  • Izražene komunikacijske i interpersonalne vještine
  • Fleksibilnost i spremnost na nove izazove

Što nudimo:

  • Rad kod poslodavca sa Certifikatom Poslodavac Partner (CEP)
  • Pozitivno radno okruženje s najvišim standardima ugostiteljstva
  • Mogućnost osobnog rasta i razvoja
  • Stručno uhodavanje i osposobljavanje za preuzimanje radnih zadataka
  • Naknada za topli obrok
  • Kvartalni bonus sukladno ostvarenim rezultatima (12% - 20%)
  • Napojnice

Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov i udovoljavate navedenim uvjetima, pošaljite nam svoju ponudu i životopise. Životopise molimo slati na e-mail adresu [email protected] ili na adresu:

Major Internacional d.o.o.,
Zagrebačka avenija 100a,
10000 Zagreb.

Molimo obavezno naglasiti za koje radno mjesto se natječete.

Isključivo kandidati pozvani na intervju bit će povratno kontaktirani.