Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 01.07.2022. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Konobar (m/ž)

- dana do isteka
Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
01.07.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Beach&booze bar na Bačvicama u potrazi je za osobom koja će se pridružiti našem timu na radnom mjestu:

Opis posla:

- dočekuje i ispraća goste
- prima narudžbe, poslužuje
- brine o čistoći i estetici stolova (sprema stolice, prazni pepeljare...)
- ispostavlja račune i naplaćuje izvršene usluge
- brine o čistoći opreme, inventara i prostora
- poštuje propise iz standarda rada, zaštite na radu, svih ostalih zakona i internih naputaka
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- smještaj
- plaća: od 7.500 kn
Vrsta posla:
sezonski posao

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- KV/SSS konobar ili priučeni konobar s iskustvom
- ljubaznost i uslužnost
- odgovorna i organizirana osoba
- sposobnost rada u timu
- komunikativnost i uvažavanje
- stručna sprema: Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za 'Brzu prijavu' ili telefonski na broj: +385 97 697 5779