Konobar (m/ž)

Mjesto rada:
Petrčane
Rok prijave:
02.07.2022.

Želiš li biti dio rastuće obiteljske grupacije koja broji više od 30 hotela i rezidencija u Europi? Želiš li pridonijeti stvaranju ugodnog i nezaboravnog okruženja našim gostima? U Falkensteineru te očekuje dinamičan i otvoren tim koji istovremeno cijeni inovaciju i tradiciju. Radujemo se da ćemo te upoznati i da ćeš se pridružiti našem timu u Petrčanima kao:

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:

  • Postavljanje i apserviranje stolova u hotelskom restoranu
  • Priprema ostalih prostora, uređaja i sredstava za usluživanje u skladu sa zahtjevima struke
  • Odgovornost za pravilan način ponude, prezentacije i posluživanja jela i pića
  • Stručno i ljubazno ophođenje s gostima
  • Odgovornost za prihvat gostiju u restoranu, njihovo posluživanje i ispraćaj gostiju u skladu s utvrđenim standardima i pravilima struke

ŠTO OČEKUJEMO OD TEBE:

  • SSS ugostiteljskog usmjerenja
  • 2-3 godine radnog iskustva
  • Poznavanje engleskog ili njemačkog jezika, znanje dodatnih jezika je prednost
  • Odlične komunikacijske vještine
  • Fleksibilnost i sklonost timskom radu

ŠTO TI NUDIMO:

  • All-inclusive onboarding za dobar početak na poslu
  • Buddy program
  • Zdravi i uravnoteženi obroci za zaposlenike u restoranima za zaposlenike (i u slobodne dane)
  • Besplatno korištenje fitness prostorija
  • Individualni planovi razvoja i podrška putem interne i eksterne edukacije te mogućnosti razvoja
  • Mogućnosti rada i razvoja u ostalim Falkensteiner hotelima
  • Mogućnost kreiranja budućnosti u dinamičnom i otvorenom radnom okruženju
  • Atraktivne destinacije za sportske aktivnosti i slobodno vrijeme
  • Falkensteiner tjedni godišnjeg odmora po posebnim cijenama
  • Cijena za zaposlenike i posebne cijene za obitelj i prijatelje s dodatnim popustima na hranu i piće i wellness usluge u hotelima

Veselimo se vašoj prijavi!

Bacite pogled na svoje buduće radno mjesto www.falkensteiner.com