Konobar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
11.06.2021.

KONOBAR (m/ž)

ManpowerGroup Hrvatska traži veći broj izvršitelja za rad u renomiranom zagrebačkom restoranu inozemne kuhinje.

Mjesto rada:

  • Zagreb

Opis posla:

  • Posluživanje i naplaćivanje jela i pića
  • Organizacija stolova i zaprimanje narudžbi
  • Komunikacija s osobljem kuhinje i šanka
  • Adekvatno prezentiranje hrane
  • Briga za kvalitetnu i brzu poslugu gosta
  • Priprema restorana, serviranje stolova, održavanje čistoće i urednosti opreme i radnog prostora

Uvjeti:

  • Najmanje 1 godina iskustva na istim poslovima
  • Snalažljivost, okretnost, brzina u radu
  • Pedantnost, primjerenost u radu i komunikaciji s gostima i ostalim zaposlenicima
  • Savjesnost u pristupu poslu

Pogodnosti:

  • Osigurana izrada sanitarne knjižice
  • Konkurentna primanja i dugoročna suradnja
  • Mogućnost daljnjeg usavršavanja u radu kroz razne tečajeve i edukacije
  • Rad u dinamičnom i ugodnom radnom okružen

Ukoliko ste zainteresirani za poziciju i zadovoljavate uvjete natječaja, prijavite se slanjem svog životopisa na hrvatskom jeziku putem linka. Napominjemo kako ćemo kontaktirati samo kandidate koji odgovaraju uvjetima natječaja.

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje
OIB 35539279541, MB: 02452812, IBAN: HR41 2340 0091 1103 6431 1
Zagreb, Avenija Dubrovnik 16, T: +385 1 5565 700, W: WWW.MANPOWER.HR, E: [email protected]
TRGOVAČKI SUD U ZAGREBU, MBS: 080675552
TEMELJNI KAPITAL 20.000 KN UPLAĆEN U CJELOSTI, zastupano po direktoru Aleksandru Hangimana
Na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, KLASA: 102-02/09-04/02, UBROJ: 526-08-02-02/2-09-2 društvo je evidentirano u Knjigu evidencije agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 28/09
Na osnovu potvrde Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelj i socijalne politike, KLASA: 102-02/21-03/28, UBROJ: 524-04-01-02/1-21-2 društvo je evidentirano u Knjigu evidencije fizičkih i pravnih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod brojem 253/21.