Konobar (m/ž)

11 dana do isteka
Mjesto rada:
Opatija, Ičići, Lovran, Medveja i Mošćenička Draga
Rok prijave:
25.04.2021.

Liburnia Riviera Hoteli d.d. vodeća je hotelska kuća na Kvarneru. Upravlja sa 20 hotela i villa te autokampom na Opatijskoj rivijeri baštineći tradiciju u hotelijerstvu dulju od 130 godina posebice u kongresnom i wellness turizmu.

Pozivamo sve kandidate zainteresirane za poziciju:
Mjesto rada: Opatija, Ičići, Lovran, Medveja i Mošćenička Draga

Opis posla:

  • posluživanje hrane i pića prema osnovnim pravilima struke
  • priprema restorana za posebne obroke, pravilno postavljanje stolova kao i održavanje stolova, pribora i ostalog inventara čistim prema estetskim kriterijima i standardnim procedurama
  • obračunavanje i naplaćivanje pruženih usluga gostima

Uvjeti:

  • SSS (poželjno ugostiteljski smjer)
  • poznavanje engleskog, te poželjno njemačkog i talijanskog jezika
  • poznavanje procesa i načina rada restorana/bara
  • uslužnost, komunikativnost, organiziranost i odgovornost
  • točnost, urednost, okretnost
  • poznavanje i primjena pravila struke

Što Vam možemo ponuditi:

  • rad u jednom od najvećih hotelskih lanaca u Hrvatskoj
  • mogućnost suradnje s ekspertima u području hotelijerstva
  • mogućnost cjelogodišnjeg zaposlenja
  • mogućnost dodatne edukacije i napredovanja
  • izazovnu radnu sredinu koja zna prepoznati i nagraditi uspjeh
  • smještaj i prehranu u neposrednoj blizini hotela

Ukoliko ste spremni pridružiti se našem timu molimo da nam pošaljete svoju zamolbu za zaposlenje i životopis putem donjeg lika Brze prijave.

www.liburnia.hr

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.