Konobar (m/ž)

Mjesto rada:
Stobreč
Rok prijave:
04.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Camping Stobreč Split **** kapaciteta 1200 osoba, otvoren je cijelu godinu, kao i restoran Horus. Horus je uhodani restoran sa 150 sjedećih mjesta koji je otvoren svakodnevno od 11h do 23h, a u ljetnim mjesecima kada većinu gostiju restorana čine turisti kampa u ponudi imamo i doručak. Ponuda jela za ručak i večeru je bazirana na izboru laganih salata i hladnih predjela, juha, tjestenina i rižota, pizza, mesnih i ribljih jela i svježih slastica iz vlastite proizvodnje. U ljetnim mjesecima glavninu čini srednje europska struktura gostiju.

Opis posla:
- zaprimanje narudžbi te posluživanje
- pripremni i završni radovi u restoranu/baru
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- rad u smjenama
- slobodan dan
- mogućnost smještaja
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- SSS (poželjno smjer konobar, ali nije uvjet)
- min. 6 mjeseci radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- obvezno znanje engleskog jezika

Ukoliko ste vedra, ljubazna i komunikativna osoba te smatrate da ispunjavate uvjete i spremni ste prihvatiti izazove koje nosi pozicija Konobar (m/ž), prijavite se slanjem Vašeg životopisa i zamolbe za posao putem linka za prijavu. Radujemo se Vašoj prijavi!