Konobar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
11.03.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Pizza bar je nova omiljena destinacija svih zaljubljenika u talijansku kuhinju. S obzirom kako su ljubitelji pizze i tjestenine u Hrvatskoj razvili izuzetno istančan ukus za ove gastronomske delicije, Pizza bar u svojoj pripremi koristi isključivo prvoklasne namirnice, kako bi zadovoljio sve zahtjevniju klijentelu.

Kako bi svojim gostima uvijek nudili svježe i kvalitetne namirnice, pošiljka s odabranim namirnicama pristiže u Pizza bar dva puta tjedno iz Italije. Iz Italije također dolazi i Gianni Canalono, trostruki svjetski prvak u izradi pizze, koji je svoje kulinarsko znanje prenio na osoblje restorana i osmislio meni, koji će zasigurno osvojiti srce svakog gosta. Lovor, masline i drugo mirisno zelenilo pronašlo je svoje mjesto na terasi, istovremeno doprinoseći štihu mediteranskog vrta i pružajući zaklon od prometnice na adresi Selska cesta 90b.

Želiš li biti dio naše svakodnevne priče, pridruži nam se na radnom mjestu:

Od tebe očekujemo:
- uslužnost i ljubaznost prema gostima
- primanje narudžbi, posluživanje gostiju, postavljanje stolova
- savjetovanje pri odabiru jela i pića i poznavanje cjenika
- održavanje čistoće radnoga prostora
Posebne pogodnosti:
- stalni radni odnos
- redovita primanja
- rad u ugodnoj sredini
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Kako bi se uklopio u naš tim, potrebno je imati:
- motivaciju za rad u dinamičnoj okruženju
- spremnost na edukaciju i osobni razvoj
- poznavanje stranog jezika
- razvijene socijalne vještine