Konobar (m/ž)

Mjesto rada:
Maribor, Slovenija
Rok prijave:
30.09.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Quadro d.o.o. je vlasnik kafića i restorana Q i Teta Frida u Mariboru. U svojoj ponudi ima 100% prirodnih sladica, 100% prirodni sladoled i čokoladu i čokoladne proizvode marke Teta Frida i razna hladna i topla jela u restoranima Q.

Pozivamo nove kolege (m/ž), da se pridruže radnom mjestu Konobar u našem uspješnom timu.

Zadaci i odgovornosti:
• posluživanje hrane i pića
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Slovenija

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
Ako se smiješite, ste sretni za pripremu i posluživanje 100% prirodnih slastica i toplih i hladnih napitaka, onda vas tražimo!

Pridružite se Tete Fride i Q timu gdje Vam nudimo stabilno radno okruženje:
• redovito plaćanje svakog 15. u mjesecu;
• bonus za uspjeh;
• znatnu količinu savjeta za nagrađivanje gostiju;
• ugodno radno okruženje s hladnim mirisom čokolade i kave;
• prethodno ispitivanje novih slatkih kreacija Tete Frida;
• popust na kupnju svih proizvoda u Teti Fridi i Q;
• zaposlenici koji su spremni pomoći i promijeniti svoj radni dan u zabavu.

Pošaljite životopise na e-mail adresu [email protected]