Konobar (m/ž)

Mjesto rada:
Maribor, Slovenija
Rok prijave:
31.08.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Renomirani ugostiteljski objekt "La pasion" iz Maribora zapošljava:

1. Konobar..... 1 izvršitelj
Posebne pogodnosti:
-plaća 900-1000 eura,
-mogućnost dodatne zarade,
-slobodan dan u tjednu,
-mogućnost stalnog ugovora nakon odrađene sezone,
-osiguran smještaj;
Županija:
Država:
Slovenija

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti za kandidate:
- Najmanje SSS
- Poznavanje engleskog i/ili njemačkog jezika
- Radno iskustvo od 1 godine
- Razvijene komunikacijske vještine,
- Spremnost i snalažljivost u timskom radu,
- Uslužnost i strpljivost u radu s ljudima;

Prednost kandidatima koji imaju izražene dodatne vještine:
- sviranje na akustičnoj gitari
- organizacijske sposobnosti,
- domišljatost i inventivnost.

Mjesto rada: Maribor, Slovenija
Početak rada: odmah

Uhvatite priliku i ostvarite svoj idealan ljetni posao u kojem ćete iskoristiti svoje potencijale!!!

Svoje prijave možete slati putem opcije "BRZA PRIJAVA" ili na telefon 00386 41 729 602.

Kontakt osoba Suzana Leskovec, e-mail [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački