Konobar (m/ž)

Mjesto rada:
Kampor, Otok Rab
Rok prijave:
04.02.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Konobar za rad u objektu brze prehrane, rad u smjenama, dobri uvjeti rada.
Posebne pogodnosti:
timski rad, rad u dvije smjene - jedan dan prije podne, drugi poslijepodne, za djelatnike koji nisu sa Raba osiguravamo smjestaj ako nemaju svoj, dobra i sigurna placa, rad minimalno 3 mjeseca tijekom sezone 2018
rad na određeno vrijeme, student servis, praksa, sezonski posao

- konobari 3 ili 4 stupanj, iskustvo u radu sa ljudima, poznavanje pića, koktela, jela sa roštilja i sl, znanje barem jedno stranog jezika

Kontakt e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački, talijanski