Konobar / konobarica  HZZ OGLAS

BIMITA COMMERCE društvo sa ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i ugostiteljstvo
Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
13.06.2022.

Mjesto rada:
SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
mobitel: 095 5965919
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: rad u à la carte restoranu u hotelu As u Splitu. Profesionalna i odgovorna osoba. Uvjeti su iskustvo rada u restoranu i odlično poznavanje engleskog jezika, a poznavanje drugog stranog jezika je prednost.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
122788293
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.