Konobar / Konobarica

Mjesto rada:
Slovenija
Rok prijave:
07.06.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o. za klijenta traži:

KONOBAR / KONOBARICA - više izvršitelja
Slovenija

Za poznati hotelski kompleks u Sloveniji, smješten u blizini Hrvatske, tražimo profesionalne i odgovorne konobare i konobarice kojima nudimo stalan radni angažman i mogućnost napredovanja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Slovenija

Znanja i kvalifikacije:
Očekivanja:
- završena ugostiteljska škola i/ili iskustvo rada u restoranu, caffe baru, hotelu
- osnovno znanje slovenskog je prednost
- engleski i njemački - osnove za komunikaciju s gostima
- dinamična i komunikativna osoba koja voli raditi s gostima
- očekujemo ujedno profesionalnost, odgovornost, ljubaznost prema gostima i uslužnost

- Opis posla( više mogućnosti): rad u hotelskom bar, rad u hotelskom restoranu (posluživanje pića, prijem gostiju u restoran, priprema doručka, deserviranje, priprema miješanih i toplih napitaka, informiranje gostiju, rješavanje mogućih prigovora, držanje reda, čistoće i higijene radnog prostora prema HACCP
- EU državljanstvo je uvjet

Poslodavac kandidatu nudi:
- ugovor na određeno, interno zapošljavanje, probni rok po dogovoru s klijentom
- puno radno vrijeme (rad u dvije smjene,: 06,00 do 14,00h i od 14,00 -22,00h)
- neto mjesečna plaća (174 sata): 650 Eura neto za nerezidentne plus plaćen prekovremeni rad 65 Eura neto (20 sati), nakon 6 mjeseci povećanje plaće za 80 Eura neto (rezidenti)
- mogući bonusi na osnovnu plaću

Ostali benefiti: plaćen topli obrok, 1150 Eur bruto regres, dogovor oko isplate troškova prijevoza(uglavnom plaćena autobusna karta ili 0,12 Eur /km, poslovna uspješnost (1000 Eur bruto), plaćena edukacija stranih jezika, razne nagrade za izvrsne djelatnike, određeni popusti (%) na korištenje usluga hotela
- Smještaj je organiziran i radniku se naplaćuje 120Eur (uključuje režije, TV, vešeraj)

NAČIN PRIJAVE (Dobro pročitati!)
Molimo poslati najnoviji CV s naslovom u predmetu KONOBAR/KONOBARICA te Vaše ime i prezime na e-mail adresu: [email protected]

VAŽNO - Životopis za navedenu poziciju treba:
▪ biti na hrvatskom, slovenskom ili engleskom jeziku
▪ imati maksimalno dvije A4 stranice
▪ sadržavati Vaš datum i mjesto rođenja
▪ sadržavati Vašu prigodnu fotografiju u zaglavlju životopisa
▪ sadržavati Vašu važeću e-mail adresu i mobilni telefon
▪ sadržavati nazive i mjesta obrazovnih institucija te periode pohađanja istih
▪ sadržavati radno iskustvo po periodima s punim nazivom poslodavca i mjestom rada
▪ Molba za posao nije potrebna

* Životopisi i molbe koji ne zadovoljavaju traženi standard naveden u prethodnom odjeljku neće biti prihvaćeni u ovom selekcijskom procesu.
* Kandidati izabrani za razgovor u Agenciji bit će pravovremeno obaviješteni putem e-maila ili mobitelom, utoliko aplikante molimo da prate e-mail korespondenciju i mobilne pozive.
* Znanje engleskog jezika testirat će se usmeno na razgovoru za posao.

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA UP/I-102-02/14-03/09, URBROJ 524-04-02-01/2-14-6.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola