Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 20.03.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Konobar/ica

- dana
Poslodavac:
KEJ društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Kategorija:
Zanatska zanimanja i proizvodnja
Mjesto rada:
Vodice
Rok prijave:
20.03.2018.
Mjesto rada:VODICE, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike osnove korištenja računala u Windows okruženju
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:1 godinu
Vrsta zaposlenja:Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:KEJ društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Kontakt:najava na telefon: 022 440243 mobitel: 099 8506130 pismena zamolba: Ljudevita Gaja 4, 22 211 Vodice e-mailom: prodaja@miramare-vodice.com
Ostale informacije:

Opis poslova: posluživanje jela i pića, konobar u restoranu KV konobar ili SSS bilo kojeg smjera sa minimalno godinu dana radnog iskustva na navedenim poslovima uz poznavanje dva strana jezika (prednost je znanje njemačkog jezika), zamolbe ili životopise slati na mail: prodaja@miramare-vodice.com, pozivom na mob 099 8506130 ili poštom na adresu: KEJ d.o.o., Ljudevita Gaja 4, 22 211 Vodice period rada: travanj 2018. - listopad 2018. HOTEL "MIRAMARE"

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:90026166

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare