Konobar/ca u hotelu

Mjesto rada:
Kronplatz
Rok prijave:
29.10.2018.
Plaća:
od 1 858 € do 1 991 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Hotelu na Kronplatzu potrebni konobari/ice za rad tokom zimske sezone. Rad u polupansionu koji zahtjeva poznavanje njemačkog i talijanskog jezika.
Posebne pogodnosti:
* Plaću od 2000€ mjesečno,
* smještaj u jednokrevetnoj sobi sa TV-om i besplatnom Wi-fi mrežom,
* hranu o hotelu,
* dvokratno radno vrijeme (doručak od 6h i 30min do 11h i 30min, večera od 18h-22h i 30min).
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Italija

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
* minimalno radno iskustvo od 3 godine rada u hotelu,
* dobro poznavanje talijanskog i njemačkog jezika.

My Fides j.d.o.o. djeluje temeljem dozvole Ministarstva rada i mirovinskog sustava Republike Hrvatske za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem izdane 03.08.2015. godine, KLASA: UP/I-102-02/15-03/15, URBROJ: 524-04-02-01/3-15-6.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački, talijanski
Potrebno radno iskustvo:
tri godine