Konobar / Barmen (m/ž)

9 dana
Poslodavac:
Blitz – Cinestar d.o.o. Blitz – Cinestar d.o.o.
Kategorija:
Turizam i ugostiteljstvo
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.05.2019.

Opis radnog mjesta: Blitz-Cinestar d.o.o. najveće je i vodeće društvo za kinoprikazivačke usluge u Hrvatskoj. Šireći i unapređujući poslovanje, svoj uspješni tim želimo ojačati upravo s Vama kao novim članovima našeg tima sjedećem radnom mjestu:

Mjesto rada: Zagreb, Kaptol boutique cinema bar

Zadaci:
- posluživanje i preporuka pića, koktela i napitaka
- poznavanje domaćih i internacionalnih pića
- poznavanje izrade koktela
Posebne pogodnosti:Nudimo:
- mogućnost za dokazivanje u dinamičnoj radnoj sredini
- rad u mladom poticajnom timu
- ugodna radna atmosfera
- priilika za osobni i profesionalni razvoj
Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Grad Zagreb, Zagrebačka županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Uvjeti:
- SSS ugostiteljske struke
- poželjna godina radnog iskustva na istim i sličnim poslovima
- ljubaznost, komunikativnost i odgovornost
- spretnost u posluživanju, urednost, pedantnost, točnost
- sklonost timskom radu
- spremnost na rad u smjenama i vikendima
- aktivno znanje engleskog jezika

Ukoliko ste ljubazna osoba s odličnim komunikacijskim sposobnostima, tražite dinamičan i izazovan posao, te imate izraženu motivaciju za učenjem i usavršavanjem, mi ćemo Vam pružiti mogućnost da postanete dio interesantnog i profesionalnog okruženja.

Molimo Vas da prijave i životopise pošaljete putem Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Strani jezik:engleski
Potrebno radno iskustvo:jedna godina

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Blitz – Cinestar d.o.o.
Adresa:Ulica Vice Vukova 6, 10000 Zagreb
Županija:Grad Zagreb
Internet adresa:www.blitz-cinestar.hr

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare