Konobar a la carte (m/ž)

Mjesto rada:
Zadar
Rok prijave:
20.04.2019.

Welcome Home!

Želite li raditi za poznatu hotelsku grupaciju Falkensteiner Hotels & Residences koja ima više od 30 hotela u Europi? Zanima li Vas rad u dinamičnoj i izazovnoj radnoj atmosferi? Jeste li proaktivni i ambiciozni? Ukoliko su Vaši odgovori potvrdni, hotelska grupacija Falkensteiner Hotels & Residences je upravo ono što tražite!

Nadamo se da ćete se pridružiti našem timu kao:

Konobar a la carte (m/ž) - Borik d.o.o.

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:

  • Posluživanje i serviranje hrane i pića prema standardima rada
  • Pridržavanje svih propisa vezanih za odjel hrane i pića, održavanje higijenskih standarda te kvalitete rada
  • Financijski i materijalno je odgovoran za uređaje i sitan inventar kojim se služi
  • Brine o urednosti i čistoći radnog prostora, te brine o osobnoj higijeni
  • Odgovoran je za pružanje kvalitetne usluge
  • Rješava jednostavne zahtjeve gostiju
  • Ispostavlja račune za izvršene usluge, naplaćuje izvršene usluge, novcem i kreditnim karticama
  • Brine se o dočeku i smještaju gostiju, te im preporučuje i prezentira ponudu
  • Prima narudžbe, blokira i poslužuje hranu, piće i slastice te apservira
  • Organizira i sudjeluje u pripremi i raspremi radnih i gostinskih prostora
  • Operativno koordinira suradnju sa kuhinjom i ostalim odjelima
  • Financijski je odgovoran za zaduženi novac i naplatu potraživanja
  • Provodi operativne poslove iz domene rada odjela, a prema standardnim pravilima i procedurama

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS:

  • SSS ugostiteljskog smjera
  • 2-3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Aktivno znanje engleskog ili njemačkog jezike; dodatni strani jezik je prednost
  • Sklonost timskom radu i predanost poslu
  • Fleksibilnost i spremnost na učenje
  • Izražene komunikacijske vještine

ŠTO VAM NUDIMO:

  • Edukacija i uvođenje u rad pri zapošljavanju
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanje u rastućoj hotelskoj grupaciji
  • Timski rad u stimulativnom radnom okruženju
  • Dodatna usavršavanja u našoj Falkensteiner Akademiji
  • Posebni uvjeti korištenja usluga u svim Falkensteiner hotelima

Više informacija na: Premium Camping Zadar – kampiranje s 5 zvjezdica

Veselimo se vašoj prijavi!

Bacite pogled na svoje buduće radno mjesto www.falkensteiner.com
Kontakt: Borik Resort, 23000 Zadar