Komunalni radnik/komunalna radnica  HZZ OGLAS

Beli Manastir
Rok prijave:
27.05.2022.

Mjesto rada:
BELI MANASTIR, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
6
Razina obrazovanja:
Osnovna škola niži razredi
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; javni radovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
pisana zamolba: Kralja Tomislava 53, 31300 Beli Manastir
Ostale informacije:
Opis poslova: održavanje čistoće na javnim površinama grada Belog Manastira (Beli Manastir, Branjin Vrh, Šećerana, Šumarina) po programu javnih radova za 2022. - uključivanje osoba romske nacionalne manjine Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme - 6 mjeseci Za provođenje postupka Javnog poziva - oglasa gradonačelnik će imenovati Povjerenstvo, koje će provesti Javni poziv - oglas odnosno otvoriti i pregledati prijave, dostaviti podatke o prijaviteljima Hrvatskom zavodu za zapošljavanje na provjeru pripadnosti ciljanim skupinama, te u slučaju većeg broja kandidata od kvote odobrene Gradu Belom Manastiru za sklapanje ugovora o radu u sklopu mjere javnih radova po Programu Javni radovi 2022. – uključivanje osoba romske nacionalne manjine, izvršiti bodovanje kandidata odobrenih od Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, na temelju kojeg će se izabrati osobe za sklapanje ugovora o radu. Pripadnost ciljanim skupinama utvrđuje Hrvatski zavod za zapošljavanje. Kandidati za sklapanje ugovora o radu su osobe koje pripadaju ciljanim skupinama, a koje su odobrene od Hrvatskog zavoda za zapošljavanje. Ciljane skupine, kriterije za bodovanje (osposobljenost rukovanja strojevima i alatima, vozačka dozvola B kategorije, radno iskustvo), način bodovanja i druge informacije o Javnom pozivu – oglasu možete preuzeti na stranici https://www.beli-manastir.hr/natjecaji/ . Kandidati su dužni priložiti prijavu za natječaj i sljedeću dokumentaciju: dokaz o statusu iz ciljanih skupina, a na koji se pozivaju (preslika dokaza utvrđenog statusa osobe s invaliditetom, rodne listove malodobne djece i sl).
dokaz o osposobljenosti rukovanja strojevima i alatima (trimer, motorna pila, motorna kosa i sl. - preslika)
dokaz o položenom vozačkom ispitu B kategorije (preslika)
dokaz o radnom stažu (potvrda ili ispis Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o radnom stažu)
Neće se razmatrati prijave koje pristignu izvan roka određenog Javnim pozivom – oglasom, kao ni prijave koje ne sadrže potpisanu prijavu. Prijave koje ne sadrže dokaz o pripadajućim ciljanim statusima, dokaz o osposobljenosti rukovanja strojevima i alatima, dokaz o položenom vozačkom ispitu te dokaz o radnom stažu će se razmatrati za kandidate koji pripadaju ciljanim skupinama, ali se neće bodovati. Ugovor o radu sklopit će se s osobama koje pripadaju ciljanim skupinama i koje su odobrene od strane Hrvatskog zavoda za zapošljavanje za subvencioniranje 100% troška minimalne plaće, a ukoliko broj takvih kandidata prelazi kvotu odobrenu od Hrvatskog zavoda za zapošljavanje za Grad Beli Manastir po Programu Javni rad 2022. - uključivanje osoba romske nacionalne manjine, ugovor o radu sklopit će se s kandidatima koji imaju najveći broj bodova temeljem propisanih kriterija i provedenog bodovanja Povjerenstva za provedbu Javnog poziva - oglasa.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
123522424
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje