Komercijalno - administrativni djelatnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
05.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Lacuna d.o.o. je internacionalna kompanija koja u svom poslovanju objedinjuje razvoj, proizvodnju, doradu, prodaju, distribuciju i promociju.
Tržišni smo lider u proizvodnji i distribuciji opreme za zaštitu na radu (WORK TIME), korporativnog (CORPORATE TIME) & promotivnog tekstila (FREE TIME).
Radi poslovnog rasta i povećanog obima posla, objavljujemo slijedeći natječaj:

Komercijalno-administrativni djelatnik (m/ž)

Opis posla:

- samostalno provođenje prodajno-administrativnih aktivnosti s ciljem pružanja podrške prodaji , a sve u skladu s poslovnom politikom društva
- Obrada upita, ponuda i narudžbi
- Organizacija i praćenje cijelog prodajnog procesa i praćenje naplate
- Priprema izvještaja, analiza i ostalih dokumenata vezanih uz poslovne aktivnosti društva
- Usvajanje novih znanja i vještina te razvijanje prodajne strategije
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- Aktivan i dinamičan posao
- Mogućnost napredovanja
- Stalno usavršavanje i stjecanje novih vještina i znanja
- Motivirajući bonus uz ostvarene rezultate
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- 2 godine radnog iskustva na sličnim poslovima ( poželjno)
- SSS/VŠS/VSS ekonomskog ili srodnog usmjerenja
- Znanje engleskog jezika u pisanju i govoru
- Rad na računalu - napredno znanje MS Office paketa
- Poznavanje principa rada u ERP sustavu kao što je WAND - priprema ponuda, otpremnica i ostale poslovne dokumentacije - (poželjno)

Očekuje se:
- Sposobnost brzog učenja i razumijevanja tehničkih informacija o proizvodima
- Organizacijske sposobnosti u izvršavanju poslovnih aktivnosti
- Samostalnost
- Intenzivni radni angažman i motiviranost
- Kolegijalnost i sklonosti timskom radu
- Elokventnost, ambicioznost i preuzimanje inicijative
- Sposobnost rješavanje zadataka u zadanom roku
- Strpljenje i sposobnost rada sa zahtjevnim kupcima

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos uz probni rok
Početak radnog odnosa: 1.04. - 15.04.2019.
Županija rada: Zagrebačka, adresa: Banjavčićeva 22 - 10 000 Zagreb
Životopise slati na: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine