Komercijalni/a referent/ica u it segmentu  HZZ OGLAS

EUROTRADE d.o.o.za trgovinu i uvoz - izvoz
Mjesto rada:
Rovinj-Rovigno
Rok prijave:
20.07.2022.

Mjesto rada:
ROVINJ-ROVIGNO, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pisana zamolba: Ulica Spinè 16, 52210 Rovinj
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: - Kontinuirana briga o postojećim kupcima - Samostalna obrada upita i narudžbi i briga oko isporuka robe - Savjetovanje kupaca i kreiranje ponuda prema dogovorenim komercijalnim uvjetima - Samostalno i aktivno sudjeluje u procesu prodaje, kao i komunikaciji s drugim prodajnim centrima i drugim odjelima unutar tvrtke - Provođenje planova prodaje i odgovornost za realizaciju istih - Praćenje aktivnosti na tržištu u svrhu unapređenja prodaje - Predlaganje aktivnosti za unapređenje prodaje

Uvjeti : - SSS - Prednost je iskustvo rada u prodaji i rad sa Luceed ERP-om - Dobro poznavanje rada na računalu - Organizacijske i komunikacijske sposobnosti - Sposobnost rada u brzoj i timski orijentiranoj okolini - Motiviranost za rad i pozitivan pristup poslu - Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije

Nudimo: - rad na određeno s mogućnošću stalnog zaposlenja - mogućnost napredovanja - stalna i sigurna primanja - redovno radno vrijeme od ponedjeljka do petka - ugodnu a povremeno i vrlo zabavnu radnu atmosferu

Ukoliko želite svoje poslovne ciljeve ispuniti u trgovačkom društvu Eurotrade d.o.o., ponudu s dokazima o ispunjavanju uvjeta, životopisom (na hrvatskom) i molbom možete podnijeti od 13.06.2022. do 20.07.2022. godine na adresu:
EUROTRADE d.o.o. za Natječaj: KOMERCIJALNI REFERENT U IT SEGMENTU (m/ž) Ulica Spinè 16, 52210 Rovinj ili na e-mail: [email protected]
Mjesto rada: Poslovna jedinica Rovinj, Ulica Spinè 16, 52210 Rovinj
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
124165912
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje