Komercijalist / Terenski komercijalist (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb (Stupnik / Lučko)
Rok prijave:
23.02.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Agria d.o.o. je moderna inovativna i učinkovita tvrtka koja pruža svojim partnerima vrhunsku kvalitetu usluga. Želimo biti nezaobilazna spona koja povezuje vrhunske proizvođače opreme s kvalitetnim i zahtjevnim kupcima. Snagom znanja namećemo se na području graditeljstva - od ideje, savjetovanja, obrazovanja, do opremanja i održavanja. Pruža ti se prilika da postaneš dio našeg tima.
Osnovani smo prije 30 godina i uspješno poslujemo u svim dijelovima Hrvatske. Naš uspjeh se temelji na našem pristupu tržištu, dinamičnom i postojanom timu i stalnim unaprjeđenjima korporativnih procesa.

S ciljem unaprjeđenja izvrsnosti pruža Vam se prilika da postanete dio našeg tima.

Zadatci i obveze:

• obilazak tržišta i pronalaženje novih kupaca
• prezentacija asortimana kupcima; instalaterima, projektantima, investitorima
• uspostavljanje i razvijanje poslovnih odnosa s kupcima
• suradnja s kupcima na konkretnim projektima i uključivanje dobavljača kao tehničke podrške
• redovita komunikacija i koordinacija s odjelom nabave i dobavljačima
• odgovornost za realizaciju zadanih prodajnih ciljeva
• post-prodajne aktivnosti
• kontinuirano unaprjeđenje tehničkog znanja prisustvovanjem edukacijama dobavljača
• predlaganje novih proizvoda i prodajnih aktivnosti
• aktivno sudjelovanje u planiranju godišnjeg plana prodaje u vlastitoj domeni
• sposobnosti praktičnog rješavanja problema uz visoku razinu samostalnosti
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
• SSS/VSS/VSŠ tehničkog ili ekonomskog smjera
• razvijene prodajne i prezentacijske vještine
• rad na poslovima vezanim za distribuciju opreme za grijanje, hlađenje, vodovod, kanalizaciju, sanitarije i pratećeg materijala
• poželjno radno iskustvo u prodaji 2 godine
• orijentiranost na rezultat
• predanost i pouzdanost te visoka odgovornost u poslu
• poznavanje rada na računalu (MS Office)
• vozačka dozvola B kategorije
• timski duh i pozitivan stav u pristupu poslu

Što nudimo:
• rad u malom dinamičnom, ugodnom, inovativnom timu
• samostalnost u donošenju odluka
• stabilna primanja uz stimulativni dodatak ostvaren doprinosom i rezultatima
• novčane nagrade i sufinanciranje školovanja
• godišnji team-buildings
• posjete tvornica dobavljača te prilika za daljnji osobni i profesionalni razvoj

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine