Komercijalist telefonske prodaje oglasnog prostora (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
11.05.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtke.hr i halo-doktore.hr vodeće su poslovne internet tražilice i pozivaju sve zainteresirane, koji imaju iskustva u poslovima telefonske prodaje i anketiranja poslovnih korisnika da se jave za radno mjesto komercijalista telefonske prodaje (m/ž) - prodaja Google oglasa/Google Ads.

Ako si spreman za nove izazove i uvjeren da ćeš svojom efikasnošću pridonijeti našoj boljoj i kvalitetnijoj usluzi, pridruži se našem kreativnom i dinamičnom timu te u direktnom kontaktu s našim dugogodišnjim korisnicima ostvari svoje potencijale u poslovnoj prodaji.
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- radno vrijeme samo ujutro
- mogućnost napredovanja
- fiksna primanja plus zarada po učinku
- kolektivni godišnji odmor ljeti i zimi
- mogućnost rada od kuće na području cijele Hrvatske
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, honorarni posao / freelance, student servis
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- obavezno iskustvo u prodaji usluga oglasnog prostora
- komunikativnost, efikasnost i snalažljivost

Od tebe tražimo da već imaš iskustva u poslovima telefonske ili direktne prodaje, minimalno SSS stručnu spremu, da si komunikativan te otvoren i spreman za nova znanja i iskustva.

Javi nam se putem linka za Brzu prijavu, nestrpljivo te čekamo.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina