Komercijalist (m/ž)

Mjesto rada:
Zadar
Rok prijave:
31.10.2018.

Aluflexpack novi d.o.o. sa svojim povezanim poslovnim subjektima čini Aluflexpack Grupu koja je integrirana u austrijsku grupu Montana Tech Components. Glavna poslovna djelatnost je proizvodnja fleksibilne ambalaže i prerada aluminijske folije, papira i savitljivih filmova. Više o nama: www.afp.hr

Pogon Zadar – 1 izvršitelj

UKOLIKO TRAŽITE:
Dugoročne izazove u brzorastućem proizvodnom okruženju
Mogućnost brzog napredovanja i osobnog razvoja
u internacionalnom okruženju
Stabilan posao i konkurentnu plaću
Zanimljive projekte i dinamične uvjete rada

TE POSJEDUJETE:
Organizacijske i analitičke vještine
Fleksibilnost i komunikativnost
Pozitivan stav i kreativan duh

ALUFLEXPACK VAM NUDI
jedinstvenu priliku i mogućnost učenja i rada
u vrhunskoj proizvodnoj djelatnosti!

Uvjeti:

  • SSS/VŠS (IV/VI) poželjno ekonomski smjer
  • Bez radnog iskustva, prednost ima radno iskustvo i postignuti rezultati u odjelu prodaje od najmanje godine(iskustvo u proizvodnoj djelatnosti poželjno)
  • Poznavanje principa rada u logistici ili koordinaciji u odjelu prodaje na relaciji kupci/planiranje
  • Izvrsno poznavanje rada u MS Office programima (osobito u Excel, Word i PowerPoint)
  • Strani jezici: napredno znanje engleskog i talijanskog jezika u govoru i pismu (samostalni korisnik B2) je uvjet
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

  • Odgovoran za praćenje i koordinaciju narudžbi prema zahtjevu kupca i mogućnostima vlastite proizvodnje
  • Odgovoran za pravovremenu isporuku prema zahtjevu kupca
  • Ažuriranje otvorenih narudžbi, uzoraka, zaliha repromaterijala krutog i gotove robe, grafičke pripreme, reklamacija, radi osiguranja visoke kvalitete istih u statističkoj obradi i izvještavanju
  • Prati plaćanja i djeluje u skladu s tim (za uzorke i regularne proizvode)
  • Redovitih provjera, fakturiranja, razine zalihe gotovih proizvoda, razine repromaterijala krutog, predinternih narudžbi, zaprimanja narudžbi za uzorak do realizacije narudžbe za konkretni proizvod te obrade reklamacije od strane kupaca
  • Proaktivni kontakt s kupcima u pogledu svih narudžbi i isporuka
  • Prikuplja sve potrebne podatke za proizvode i uzorke za izradu certifikata kvalitete, dostavlja PF Kontroli kvalitete te PF Upravljanje kvalitetom, po izradi dostavlja i kupcu
  • Dogovora isporuku robe s kupcem i odjelom transporta i otpreme
  • Pravovremeno uočavanje ključnih rizika i poduzimanje odgovarajućih kontrolnih aktivnosti, pravovremeno i hitno obavještavanje svih u lancu
  • Pravovremeno praćenje, kontinuirano ažuriranje i izvještavanje prilikom pružanja operativne podrške Samostalnom komercijalistu za ključne kupce (KAM)
  • Otvara nove idente za nove proizvode, prikuplja potrebne podatke od kupca (tehnički nacrti za uzorak), pdf-ove (za nove kreacije i sl.), prosljeđuje ih grafičkoj pripremi, kupcu na ovjeru kromalina i/ili pdf-ove te koordinira s kupcem eventualne ovjere tiska
  • Po potrebi, mijenja svoje suradnike u vrijeme njihove odsutnosti te obavlja i druge srodne poslove po nalogu neposrednog rukovoditelja

Prijava kandidata:
Molimo da cijenjene ponude s motivacijskim pismom i životopisom proslijedite putem linka za prijavu ili direktno mailom [email protected] zaključno do 31.10.2018.

Napomena: poziv u daljnji selekcijski postupak uputiti ćemo samo kandidatima koji odgovaraju traženim uvjetima iz natječaja i za koje ocijenimo da postoji realna šansa utemeljenja suradnje. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje i nove prilike za Aluflexpack novi suradnjom. Sve pristigle prijave pohranit ćemo u našoj internoj bazi podataka, osim ukoliko se ne slažete što molimo da naglasite prilikom prijave na natječaj.