Komercijalist (m/ž)

7 dana
Poslodavac:
Sidro-Dent d.o.o. Sidro-Dent d.o.o.
Prodaja (maloprodaja - veleprodaja), Zdravstvo, socijalni rad i skrb
Zadarska, Šibensko - kninska, Splitsko - dalmatinska, Dubrovačko - neretvanska
Rok prijave:
28.07.2018.

Opis radnog mjesta: Firma Sidro-dent d.o.o. posluje uspješno preko 20 godina u Hrvatskoj i na inozemnom tržištu. Imamo preko 10 stalno zaposlenih osoba. Zastupamo preko 15 renomiranih brendova iz cijeloga svijeta.

Opis posla:
Tražimo djelatnika ili djelatnicu za prodaju stomatoloških i zubotehničkih materijala i opreme na području Splitsko-dalmatinske, Dubrovačke, Zadarske i Šibensko-kninske županije s našim vozilom.

Posao je uhodan, poslujemo već preko 15 godina na tom području, a radno vrijeme je od 08:00 do 16:00 sati od ponedjeljka do petka.

Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Dubrovačko-neretvanska županija, Šibensko-kninska županija, Splitsko-dalmatinska županija, Zadarska županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Uvjeti:
- tražimo osobu sa radnim iskustvom od 3 godine u istom
poslu ili sličnim poslovima
- stručna sprema: Srednja stručna sprema, Viša stručna
sprema
- jezici: Engleski (napredno), Njemački (osnovno)
- vještine: Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo:
- redovita primanja
- službeno vozilo
- službeni telefon
- stručno usavršavanje svim našim djelatnicima

Molimo Vas da nam dostavite uz prijavu kontakt telefon i ime svih poslodavaca kod kojih ste radili prije radi provjere i preporuke.

Molimo prijavite se putem e-maila: info@sidrodent.hr ili putem donje Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Strani jezik:engleski, njemački
Vozačka dozvola:B
Poznavanje rada na računalu:dobro
Potrebno radno iskustvo:tri godine
Plaća:od 4 000 kn do 9 000 kn

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Sidro-Dent d.o.o.
Adresa:Brgučena 26/C, 51513 Omišalj
Županija:Primorsko-goranska županija
Internet adresa:www.sidrodent.hr

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare