Komercijalist (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb - Novi Zagreb
Rok prijave:
25.08.2017.
Plaća:
531 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
- asistiranje direktoru i drugom službenom osoblju
- pružanje treninga i potpore drugim zaposlenicima
- zajednički rad sa direktorom da bi se osigurao rast i održavanje profitabilne razine prometa
- ispunjavanje delegiranih zadataka od strane direktora
- praćenje prodaje robe te izrada plana nadopune
- osigurati da su ciljevi poslovanja postignuti
- zaprimanje robe po dolasku na glavno skladište
- predstavljanje poduzeća pred poslovnim partnerima, interesnim skupinama i potrošačima
- izrada maloprodajnih kalkulacija
- pomaže u izradi budžeta i praćenju troškova
Posebne pogodnosti:
- plaća 4.100 neto + prijevoz
- neograničen mobitel i laptop na korištenje
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Hrvatska

Znanja i kvalifikacije:
Vrijednosti I vještine:
- sistematičnost
- ustrajnost
- pouzdanost
- odgovornost
- proaktivnost
- dinamičnost

Ostalo:
- vozačka dozvola B kategorije
- poznavanje rada na računalu
- spremnost na česta putovanja po RH i obilaska poslovnih jedinica

Od kandidata očekujemo visoku motiviranost, napredno razmišljanje, kreativnost, predanost postavljenim ciljevima. Poželjno iskustvo rada u modnoj industriji, no ne presudno.
Vozačka dozvola: B
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina