Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 21.06.2017. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Inženjerski biro d.d. je renomirana tvrtka sa 65-godišnjim iskustvom u pružanju konzultantskih usluga iz područja prava, ekonomije i organizacije poslovanja.

Vodeća smo nakladnička kuća u Republici Hrvatskoj s dugogodišnjom tradicijom u izdavanju stručne pravne literature, publikacija, časopisa, priručnika i knjiga, organiziranju stručnih savjetovanja i konferencija te pružanju konzultantskih usluga u području ekonomskog, pravnog i organizacijskog konzaltinga, gospodarskim subjektima i drugim poslovnim sustavima na domaćem i inozemnom tržištu, ustanovama te državnim institucijama.

Tražimo ambiciozne, visokomotivirane, odgovorne i pouzdane osobe za obavljanje poslova:

Komercijalist (m/ž)

Opis poslova/odgovornosti:

  • prodaja Pravnog portala ingbiro.com, publikacija ING Registar propisa i ING Pregleda sudske prakse te časopisa Hrvatska pravna revija
  • ostvarivanje prodajnog plana na dodijeljenom području – grad Zagreb
  • obrada postojećih pretplatnika i praćenje tržišta s ciljem širenja i pronalaženja novih klijenata
  • prezentiranje ponude proizvoda i usluga Inženjerskog biroa postojećim i potencijalnim klijentima
  • uspostavljanje, razvijanje i održavanje poslovnih odnosa s postojećim i potencijalnim klijentima
  • priprema i obrada dokumentacije za obradu tržišta
  • sudjelovanje u tehničkoj organizaciji i izvedbi savjetovanja koja organizira Društvo
  • administriranje i arhiviranje dokumentacije

Uvjeti:

  • SSS/VŠS/VSS općeg, ekonomskog, upravnog, pravnog smjera
  • razvijene prodajne, komunikacijske i pregovaračke osobine
  • interes za prodaju i orijentacija na rezultate
  • rad s uredski alatima (Word, Excel, Power Point)
  • znanje engleskog jezika razine B1
  • vozačka dozvola B kategorije
  • 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Od kandidata se očekuje:

  • sistematičnost u radu, pouzdanost i točnost
  • odgovornost i savjesnost u izvršenju radnih zadataka
  • sklonost timskom radu i spremnost na suradnju
  • spremnost na kontinuirano učenje i usavršavanje

Detalji prijave:

  • mjesto rada: Zagreb
  • broj otvorenih radnih mjesta: 2
  • rad se zasniva na određeno vrijeme od 1 godine uz probni rad od 2 mjeseca (mogućnost radnog odnosa na neodređeno vrijeme)
  • početak rada 1.9.2017.
  • rok za prijavu: 20.6.2017.

Ako ste zainteresirani za navedenu poziciju, udovoljavate navedenim uvjetima i želite raditi u ugodnom i poticajnom radnom okruženju u kojem možete primijeniti svoja znanja i iskustva, pošaljite nam životopis i motivacijsko pismo na ingbiro@ingbiro.hr ili Brzom prijavom.
Povratnu informaciju dobit će samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Više o nama saznajte na www.ingbiro.hr i www.ingbiro.com

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare