Knjigovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
26.02.2022.

Kadus d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje u zapošljavanju je agencija koja je osnovana 2005. godine kao izvorna hrvatska agencija, koja od osnivanja do danas radi u cilju postizanja zadovoljstva naših radnika s jedne strane i s druge strane stalnog podizanja kvalitete naše usluge prema klijentima. Naši radnici i klijenti dobivaju od nas kontinuiranu podršku, savjetovanje i informiranost kako bi ostvarili svoje osobne, profesionalne i poslovne ciljeve.

Knjigovodstveni servis Puni Plan d.o.o. na tržištu uspješno posluje već 6 godina. Radi sa mikro i malim pravnim subjektima, kroz pravni oblik tvrtke, obrta, udruge i ustanove. Kroz kvalitetu usluge, smo u kratkom periodu došli do zavidnog broja klijenata, te je time došlo i do potrebe za povećanjem kadra koji je nužan za obavljanje posla. Osim poslova knjigovodstvenog servisa, obavljamo i poslove poslovnog savjetovanja, kao i vođenja dijela administracije za klijente.

Mjesto rada: Zagreb

OPIS POSLA:

  • samostalno obavljanje svih računovodstveno-knjigovodstvenih poslova
  • kontrola, unos i knjiženje poslovne dokumentacije, osobito ulaznih računa, prihvat e-računa kroz sustav FINA
  • knjiženje izlaznih računa
  • praćenje, kontrola i obračun putnih naloga
  • uvoz, kontrola i knjiženje izvoda, kunskih, deviznih…
  • mjesečni / kvartalni obračun PDV-a, PDV-S, PDV-ZP, PDV-PPO
  • robno/materijalno knjigovodstvo, kontrola i usklada stanja kroz financije
  • vođenje registra sitnog inventara
  • vođenje registra osnovnih sredstava, obračun amortizacije i knjiženje, godišnji popis i usklada
  • redovno praćenje platnog prometa i izrada IOS-a za klijente po zahtjevu
  • aktivna suradnja s klijentima tvrtke, poreznom upravom, bankama i svim relevantnim institucijama
  • aktivno sudjelovanje u provođenju godišnjih inventura imovine i obveza
  • izrada statističkih, financijskih i poslovnih izvješća za potrebe klijenta, Porezne uprave, Državnog zavoda za statistiku, FINA-u te ostale institucije na zahtjev
  • praćenje i implementiranje stručnih i zakonskih promjena iz svog djelokruga odgovornosti

UVJETI:

  • SSS/VSS/VŠS ekonomski smjer (poželjno Računovodstvo, Financije)
  • minimalno 3 godina iskustva na sličnim poslovima
  • poznavanje i primjena računovodstvenih i poreznih propisa
  • aktivan rad u MS Office-u
  • znanje engleskog jezika u govoru i pismu

NUDIMO:

  • rad u timskom okruženju
  • sudjelovanje na edukacijama iz područja rada po potrebi
  • profesionalni razvoj
  • redovita primanja sa stimulacijom
  • rad na neodređeno uz probni rad
  • radno okruženje bez prekovremenih sati, no ukoliko do istih i dođe plaćeni su
  • radno vrijeme od 8:00 do 16:00

Za prijavu na natječaj potrebno je poslati svoj životopis na e-mail adresu [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu. Za dodatne informacije obratite nam se na 099 5120 488 ili 01 363 2309.

Agencija Kadus d.o.o. je registrirana pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva pod brojem 13/05; KLASA 102-02/05-05/02; URBROJ: 526-08-05-4

Sukladno Zakonu o zaštiti osobnih podataka zaprimljeni osobni podatci kandidata biti će korišteni isključivo u cilju zapošljavanja. Kandidati koji zadovoljavaju uvjete biti će uključeni u selekcijski postupak i pozvani na intervju.

Agenciji je odobrena dozvola za rad 2005-te godine pod rednim brojem 13.