Knjigovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Gornji Stupnik - Zagreb
Rok prijave:
13.05.2021.

Mi smo Profesio d.o.o., agencija za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju.
Za našeg klijenta, renomiranu inženjering tvrtku u naprednim sustavima plastičnih cjevovoda za građevinarstvo, infrastrukturu, industrijsku i poljoprivrednu primjenu koja tvrtkama nudi dugotrajna održiva inovativna rješenja za vodu i energiju u obliku plastičnih cijevnih sustava proizvođača Georg Fischer Piping Systems, čiji su zastupnici za ovo područje, tražimo zaposlenika na poziciji:

Lokacija: Gornji Stupnik - Zagreb

Opis posla:
  • Robno-materijalno knjigovodstvo
  • Financijsko knjigovodstvo
  • Ostali računovodstveni poslovi
Uvjeti:
  • VŠS/VSS
  • Minimalno 2 godine iskustva u računovodstvu maloprodaje i veleprodaje
  • Dobro poznavanje rada na računalu (Microsoft Office)
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Orijentiranost timu i timskom radu
Nudimo:
  • Ugovor o radu na neodređeno uz probni rad od 6 mjeseci
  • Regres, božićnica
  • Osigurano mentorstvo
  • Stimulativno i dinamično radno okruženje

Zamolbu i životopis poslati putem linka za Brzu prijavu.
Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji ispunjavaju uvjete navedene u oglasu.

Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA 102-02/18-03/48, URBROJ 524-04-01-01/3-19-3